-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --ORMAN, MALKARA BELEDİYE BAŞKANI YURDAKUL’U ZİYARET ETTİ

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret etti.

15:17:28 | 2018-11-02
-- Adversting 5 --

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette;  Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert, Celal Yılmaz, Taraftar ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Özköse ile Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri ve Malkara 14 Kasım Spor Kulübü Başkanı Ali İhsan Uslu yer aldı.

Samimi bir havada geçen sohbette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’a Malkara Belediyesi olarak çocuklara ve gençlere verdiği spor hizmetlerini anlatarak, sporu ve sporcuları her zaman desteklediklerini belirtip Malkara Belediyesi’nin yatımları hakkında bilgiler vererek, gerçekleştirdiği ziyaret için çok teşekkür etti.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Ziyaretlerinden dolayı Sayın Fikret Orman’a teşekkür ediyorum. Kendisiyle Belediyemizin çalışmaları ve spor üzerine sohbet ettik. Beşiktaş’a 2018 – 2019 yılı Süper Lig’inde başarılar diliyorum.” dedi.

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman da, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a kendisine gösterdiği ilgi alakadan dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a adının yazdığı Beşiktaş forması hediye etti. Ziyaret sonunda Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul da, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’a hediyelerini takdim etti. (Özgür Gündem Trakya)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  Gündem

Tümü