-- Reklam Alanı 9 --

OSB’nin İlk Toplantısı gerçekleştirildi

İpsala’ya kurulacak olan Karma Organize Sanayi Bölgesi arazisinin Tarım ve Orman Bakanlığından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına devir edilmesinden sonra İpsala’da ilk toplantı bugün gerçekleştirildi.

10:55:36 | 2022-11-25
-- Adversting 5 --

İpsala Kaymakamı Ömer Sevgili’nin başkanlık ettiği toplantıdan sonra yapılan açıklamada “Sayın Valimizin talimatlarıyla İpsala Organize Sanayi Bölgesi (OSB) için ilk toplantı gerçekleştirildi. Yol haritası çizildi.

Toplantıya Belediye Başkanlarımız, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü, Ticaret Borsası Başkanı ve Kurum Amirlerimiz katıldı ”denildi.

Ünsal, yol haritası hazır!

İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, ilçeye kurulacak organize sanayi bölgesi için yol haritalarının hazır olduğunu belirtti.

Organize sanayi bölgesinin İpsala’ya hayırlı olmasını dileyen Ünsal, “Edirne Valimiz Sayın Hüseyin Kürşat Kırbıyık’ın talimatlarıyla İpsala’mızın verimli ovalarını ve lojistik avantajlarını taçlandıracak İpsala Organize Sanayi Bölgesi için ilk toplantıyı gerçekleştirdik. İpsala Kaymakamımız Sayın Ömer Sevgili Başkanlığında yapılan toplantıya sanayi ve teknoloji il müdürü, ticaret borsası başkanı ve kurum amirleri katıldı” dedi.
ETİKET :  

Tümü