-- Reklam Alanı 9 --

Özçiftçi, Yeniden İlçe Başkanlığına Atandı

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, ”Adım adım Hedef 2023”çalışmaları kapsamında İpsala’yı ziyaret etti.

10:01:45 | 2022-09-16
-- Adversting 5 --

MHP İpsala İlçe Başkanı Mehmet Özçiftçi ve partililer tarafından karşılanan Tercan,parti merkezinde yeniden ilçe başkanlığına atanan Mehmet Özçiftçi’ye görevlendirme yazısını takdim etti.

Tercan, burada yaptığı konuşmada “  Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, İstanbul Milletvekilimiz Sayın Prof. Dr. Semih Yalçın’ın teklifleriyle, Saygı Değer Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin olurlarıyla; Sayın Mehmet Özçiftçi Başkanlığında görevlendirme yazısını takdim ettik…

Omuz omuza yürümekten şeref duyduğum, İpsala İlçemizde havayı teneffüs etmekte huzur bulduğum, varlıklarıyla ve duruşlarıyla her zaman övündüğüm değerli dava arkadaşlarım iyi ki varsınız…

Bu kapsamda İpsala’da olmaktan, siz değerli dava arkadaşlarımızla hasret gidermekten, dertleşme fırsatı bulmaktan dolayı ziyadesiyle mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Şükürler olsun ki dava arkadaşlarımız birlik ve bütünlük içindeler.

MHP’ye Gönül Verenler MHP’de. MHP birlik ve kardeşlikocağıdır. MHP ilke, ülkü̈ ve ahlak meşalesidir. MHP İpsala’dır, MHP İpsala halkının özü ve özetidir.

Sayın Başkanımıza ve Yönetimine hayırlı olsun, uğurlu olsun, bereketli olsun. Yolunuz, bahtınız açık olsun. Tebrik ediyorum, başarılar diliyorum ”dedi.

Sarıcaali Köyünü ziyaret ettiler

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Zakir Tercan,”MHP olarak ziyaretlerimiz sürüyor. Adım Adım 2023; İpsala/Sarıcaali Köy yolundayız. Sarıcaali Köyü Aday Belli, Karar Net diyor. Cumhur İttifakı’nı kucaklıyor. Güler yüzünü eksiltmeyen tüm Sarıcaali Köyüne teşekkürler…

MHP olarak; Ziyaretlerimiz sürüyor. Adım adım 2023; İpsala yolundayız.. Esnaf kardeşlerimizi ziyaret ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İpsala esnafı MHP’ye, Cumhur İttifakı’na sonuna kadar sahip çıkıyor. Gösterilen ilgi, lütfedilen güler yüz bizi ziyadesiyle mutlu etti. Var olsunlar ”şeklinde konuştu
ETİKET :  

Tümü