-- Reklam Alanı 9 --

PEYNİRİN KALBİNDE, KALPLER FETHEDİLDİ

Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya İpsala’nın Mülki İdare Amirlerine ve İlçenin önde gelen isimlerine teşekkür kahvaltısı düzenledi.

11:32:01 | 2019-10-04
-- Adversting 5 --

Dalcı: “Kaya çiftliği yoluna büyüyerek devam ediyor”

İpsala’da geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekte olan ve bugün Türkiye’de 900 çalışanı ile 103. Şubeye ulaşan Kaya Çiftliği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Zülfükar Kaya, Fabrika Müdürü Derya Kaya Bulut, Müdür Yardımcısı Birol Aydemir, Satış Koordinatörü Erdal Dalcı, Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Emen ve Zir. Müh. Ercan Ergin’in ev sahipliğinde;

İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala Belediye Başkanı Zir. Müh. Abdullah Naci Ünsal, İpsala Jandarma Komutanı Binbaşı Veli Kızmaz, İpsala İlçe Emniyet Müdürü Hüsnü Cengiz, İpsala Ticaret Borsa Başkanı İbrahim Girgin, İpsala İlçe Tarım ve Orman Müdürü Olcay Karbuz, Edirne İl Genel Meclis Üyeleri İsmail Aliş, Hüseyin Filiz ve İsmet Özçifçi önceki gün İpsala Kaya Çiftliğinde gerçekleştirilen sabah kahvaltısı ile bir araya geldi.

“Sadece İpsalalılar için”

 Bunun bir memnuniyet ve teşekkür kahvaltısı olduğunu ifade eden Satış koordinatörü Erdal Dalcı kahvaltı sonrasında davetlilere kısa bir konuşma gerçekleştirerek Kaya Çiftliğinin mevcut yapısı ve yeni projeleri hakkında bilgi aktardı.

Dalcı, öncelikle kahvaltı soframızı bizlerle paylaştığınız için Kaya Çiftliği ailesi adına teşekkür ediyorum. Burada kurmuş olduğumuz tesisle ülkemizin 22 farklı noktasında toplam da 900 istihdamla 103. Şubeye ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. Kaya Çiftliği yoluna büyüyerek devam ediyor.  İpsala’da kurmuş olduğumuz üretim tesisinin bize üretiminde ki sağlamış olduğu birbirinden kıymetli ürünleri kısa bir süre önce ihracata gönderdik. Bunun dışında uluslararası bir firmanın raflarında yer almanın hazırlığını yapıyoruz. Daha farklı projelerimiz de olacak ve bunları sizlere ilerleyen günlerde paylaşmayı arzuluyoruz. İpsala’da fabrikamızı kurarken birçok noktaya özen gösterdik. Çevre düzenlemesinden kafetaryasına kadar en ince ayrıntısını itina ile yaptık. Ve tüm bunları kendimize değil İpsala’lıların hizmetine sunuyoruz. Sadece İpsalalılar için.

“Son teknoloji ile sistemimizi kurduk”

Hikâyemizin başladığı İpsala’da işimizi daha keyifli bir hale dönüştürmeye çalışıyoruz. Fabrikamızın arkasına meyve bahçeleri kurduk. Burada çalışan arkadaşlarımız ve bizleri ziyaret eden konuklarımız için. Kendi yumurtamızı üretelim dedik. Sadece çalışanlarımıza ve yine siz konuklarımıza yetecek kadar yumurta üretebilir miyiz dedik. Buraya kahvaltıya gelenler sağlıklı yumurta yiyebilmesi ve bir koli de evlerine alabilmeleri için tavuk yetiştirmeye karar verdik. Son teknoloji ile sistemimizi kurduk. Sizler burada lezzetli yumurta yiyebilesiniz diye. Tüm bunlar burada çalışanlarımız için ve dışarıdan gelen konuklarımız içindir. Dolayısı ile Trakya’nın verimli topraklarına kurmuş olduğumuz bu tesis Trakya’nın ve Edirne’nindir. İlk başta da İpsala’nındır” diye konuştu.

Daha sonra hep birlikte meyve bahçelerini ve yumurta üretim tesisi gezen gurup gerçekleştirilen organizasyondan büyük memnuniyet duyduklarını belirterek Kaya Çiftliği Yönetim Kurulu Başkanı Zülfikar Kaya’ya, Fabrika Müdürü Derya Kaya Bulut’a ve Kaya Çiftliği ailesine teşekkür etti.  (Cemile LİMAN)
ETİKET :  

Tümü