-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

Ptt Arsasının İpsala Belediyesi’ne Kazandırılması Konusunda Görüşme Yapıldı

İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar ile birlikte PTT (Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü) Edirne Başmüdürü Bülent Uğurtepe’yi makamında ziyaret eden İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal, bir süre önce yıkımı yapılan eski PTT binasının bulunduğu arsanın İpsala Belediyesi’ne yeşil alan olarak kazandırılması konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını sosyal medyadan duyurdu.

11:50:24 | 2020-02-17
-- Adversting 5 --

Geçtiğimiz günlerde yıkımı sona eren eski PTT binasının bulunduğu PTT’ye ait arsanın ne olacağı İpsala halkı tarafından son günlerde merak konusu olurken, İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal’ın sosyal medyada yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Başkan Ünsal, İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar ve PTT Edirne Başmüdürü Bülent Uğurtepe ile birlikte fotoğrafının yer aldığısosyal paylaşımında; “İpsala Kaymakamımız Enis Aslantatar ile birlikte PTT Başmüdürü Bülent Uğurtepe Bey’i ziyaret ederek ilçemizdeki PTT arsasını ilçemize yakışacak durumda belediyemize yeşil alan olarak kazandırılması konusunda fikir alış verişinde bulunduk.” dedi.

Fevzi Can Direk
ETİKET :  İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar PTT Edirne Başmüdürü Bülent Uğurtepe İpsala Belediye Başkanı Abdullah Naci Ünsal PTT arazi arsa ipsala belediyesi ipsala

Tümü