-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

SARDOS LÜBİFEST'TEN DÖNDÜ

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS) geçtiğimiz hafta sonunu dolu dolu geçirdi. Çarşamba günü Saros ile ilgili panele katılan dernek üyeleri, akşam üzeri çarşamba alıştırma bisiklet turu ve akşam da Sardos Veteran futbol takımı , Uzunköprü Veteran futbol takımı ile bir hazırlık maçı yaptı.

14:04:50 | 2019-09-04
-- Adversting 5 --

Perşembe günü de SARDOS'un yeni yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu'nu ziyaret etti. Öğleden sonra da İpsala çeltik festivaline katıldılar. Yıllardır hiçbir resmi bayramı kaçırmayan ve katılmak için özveri gösteren SARDOS Derneği cuma günü sabah yapılan 30 Ağustos Zafer Bayramı törenlerine katılarak öğleden sonra da bu yıl üçüncüsü yapılan Lüleburgaz Bisiklet Festivaline(LÜBİFEST 3) katılmak üzere yola çıktılar. Üç gün Lüleburgaz festivalinde olan SARDOS üyeleri, pazar öğleden sonra da ayağının tozuyla Yenimuhacır Keşkek şenliğine katılarak halay çekip oyunlar oynayarak haftayı bol etkinlikle kapadılar.

SARDOS Başkanı Faruk EKER haftayı şu şekilde değerlendirdi; Çevremizdeki oluşumlar planlı etkinliklerini okullar açılmadan bitirmek istemeleri organizasyonların üst üste çakışmasına sebep oluyor. Biz de dernek olarak davetli olduğumuz her yere yetişmek için gayret gösteriyoruz, bu hafta da böyle oldu, biraz tatlı bir yorgunluk oldu ama her yere yettik diyebilirim. Bu yıl üçüncüsü yapılan Lüleburgaz Bisiklet Festivali yine çok eğlenceli ve coşkulu geçti. Belediye ve Kerimoğulları Bisiklet destekli ve hiç bir ücret alınmayan festivalde üç gün boyunca yarışmalar, çekilişler konserler, bisiklet turları, akrobasi gösterileri gibi bir çok etkinlik gerçekleştirildi. Sadece bisikletçilerin değil tüm halkın katılımının sağlandığı festival bir şenlik havası içinde geçti. Son gün yapılan bisiklet turunun tamamına bisikleti ile katılan Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli'nin neşeli ve sıcak yaklaşımı tüm katılımcılar tarafından takdirle karşılandı.  Her yıl olduğu gibi bu yıl da Hedef Doğa Sporları ekibi bütün yükü omuzlamıştı ve organizasyonun güzel olması için her türlü çabayı gösterdiler.

Etkinlik dolu geçen bu haftada, özellikle Lübifest'te bizleri çok iyi karşılayan, her konuda destek ve gölgesini yanımızda hissettiğimiz Hedef Doğa Sporları ailesine, Belediye Başkanına ve emeği geçen herkese, SARDOS Derneğimiz adına içten teşekkürlerimizi sunarız.  Bizler Trakyan'nın gülen yüzü Keşan'ımızı temsil etmekten gurur duyduk. Önümüzdeki günlerde ülke genelinde yapılacak bazı ulusal ve uluslararası etkinlikte de yine ilçemizi temsil edeceğiz. (Haber Merkezi)
ETİKET :  sardos

Tümü