-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --ŞEHİTOĞLU, İPSALA’DA İMAMLAR İLE BULUŞTU

Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeni ile İpsala Müftülüğünce 05 Ekim 2018 Cuma günü İpsala Anadolu Lisesi Mehmet Yavaş Konferans Salonunda bir söyleşi gerçekleşti.

14:08:16 | 2018-10-08
-- Adversting 5 --

Söyleşiye konuk olarak Emekli İstanbul İl Vaizi ve uzun yıllar İstanbul Eminönü’nde Müftülük yapan Dr. Recep Şehitoğlu katıldı.

 

 Bir saati aşan söyleşide din hizmetinin önemi, halk ve cami cemaati ile imamların iletişiminin önemi hakkında konularına değinen Şehitoğlu, konuşmanın ana fikri olarak din hizmetinde gönüllülüğün esas olduğunu vurguladı.

 

Şehitoğlu gerçekleştirdiği konuşma ile programa katılanları bir taraftan düşündürdü bir taraftan huzurlu ve keyif bir sohbet geçirmelerini sağladı.

 

Camiler ve Din Görevlileri Haftası söyleşi programına İpsala Kaymakamı Enis Aslantatar, İpsala İlçe Müftüsü Ercan Özelce, Keşan Müftüsü Mehmet Yiğit, İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet Engin, Önceki dönem İpsala İlçe Vaizliği yapan şuanda İstanbul Kâğıthane Vaizi Kadir Kınık ve İpsala İlçe Müftülüğüne bağlı tüm Din Görevlileri katıldı.

 

Program Kâğıthane vaizi Kadir Kınık’ın yaptığı dua ile son buldu.

 

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü