-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --

SELVİ, “KIR ATI TEKRAR ŞAHLANDIRACAĞIZ”

Demokrat Parti (DP) İlçe Başkanı Hakan Selvi, 2 Aralık’ta Ankara’daki parti genel merkezinde gerçekleştirilen istişare toplantısıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

16:22:52 | 2018-12-05
-- Adversting 5 --

Eski Başkanlardan Ahmet Uyanık, Hamdi Üçpınarlar, Cevher Cevheri, eski milletvekillerinden Mehmet Ali Yavuz, Dursun Akdemir, Ahmet Nedim ile Uşak, Ordu ve Artvin milletvekillerinin de yer aldığı toplantı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

DP İl ve İlçe Başkanlarının katılımı ile gerçekleştirilen toplantı akında değerlendirmeler veren Selvi, Parti olarak; 2019 yılında gerçekleştirilecek yerel seçimlere tek başına katılma kararı aldıklarını ifade ederek; “Genel Başkanımız sayın Gültekin Uysal toplantıda gerçekleştirdiği konuşmasında, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimlerine parti olarak tek başına gireceğimizi belirtti.

“PARTİMİZİN BU VATANIN HER KARIŞINDA AYAK İZLERİ VARDIR”

31 Mart’ta yapılacak olan seçimler Türkiye’nin aynası olacaktır. DP; AP, DYP ve ANAP ile birleşerek tekrar DP adını alan partimizin bu vatanın her karışında ayak izleri vardır. Onları kimsenin silmeye hakkı yoktur. Tarih boyunca nice badireler atlatan partimiz yine kır atı şahlandıracaktır. Bundan iç kuşkumuz yoktur.” Şeklinde konuştu.

“TÜM HEMŞERİLERİMİN OYLARINA TALİBİM”

Selvi ayrıca 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine DP Parti’den İpsala İl Genel Meclisi Aday Adayı olduğunu da belirterek “Tüm hemşerilerimin oylarına talibim.” Dedi. (Haber: Alpay ERCAN)

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü