-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --SEVİN, NEDEN ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

İl Genel Meclisi CHP Aday Adayı Arif Hikmet Sevin, gazetemizi ziyaret ederek neden aday olduğunu açıkladı.

17:23:30 | 2018-12-17
-- Adversting 5 --

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Edirne İl Genel Meclisine CHP’den aday adayı olan Arif Hikmet Sevin, özgeçmişi ve seçilmesi durumunda gerçekleştireceği hizmetler hakkında bilgiler verdi.

 1953 yılında İpsala’da doğduğunu kaydeden Sevin, 1974 yılında öğretmen olarak göreve başladığını, Kahramanmaraş, Sarıcaali ve Esetçe ile İpsala Atatürk İlköğretim Okulunda öğretmenlik ve okul müdürü olarak görev yaptıktan sonra emekliye ayrıldığını ve CHP’ye üye olarak aktif siyasete atıldığını belirtti.

Neden İl Genel Meclisine aday adayı olduğu hakkında da bilgiler aktaran İl Genel Meclisi CHP Aday Adayı Arif Hikmet Sevin; “CHP’nin ilke ve hizmet anlayışı doğrultusunda eğitimdeki yöneticilik, iki dönem İlçe Başkanlığı siyasi tecrübem, uzun geçmişe dayanan sendikal mücadelem, alın terine ve emeğe olan saygım, herkesin sosyal haklardan eşit olarak yararlanma, sağlıklı ve temiz ortamlarda yaşama hakkına sahip olması, köylerde yaşayan Vatandaşlarımızın da hakkı olduğu gerçeği ve inancımdan hareketle il genel meclis üyeliğine CHP den aday adayı oldum.

İl Genel Meclisinde; imar-bayındırlık, eğitim, Sosyal Hizmetler, çevre ve sağlık konusunda alınacak tüm kararlarda ilçemiz köylerinin çıkarlarını koruyarak uygulamaları takip ederek sonuçların ilgililerce ve vatandaşlarımızla paylaşılması gerekliliğine inanıyorum.

Vatandaşlarımızın şahsıma olan güveninden il genel meclisi oylarını; Partili ve partisiz vatandaşlarımızın da desteğini alarak arttıracağım inancını taşıyorum.

İl Genel Meclisi’nde Öncelikle görev verme yetkisi Partili üyelerimizdedir. Belirlenecek tarihte kurulacak sandıklarda seçimi yaparak en az iki en çok 3 arkadaşımızı seçerek belirleyeceklerdir.

Aday adayı diğer arkadaşlarıma da başarılar diliyor, İpsala’nın Arif Hocası olarak Parti ayırmaksızın Tüm halkıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu. (Haber: Alpay ERCAN)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü