-- Reklam Alanı 9 --

Sezer, Şentop'a OSB'yi hatırlattı

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Keşan'ı ziyaret etti. Şentop’un Keşan ziyaretinde bir araya gelen İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Sezer İpsala Karma Organize Sanayi Bölgemizin 2022 yılı yatırım planlarına dahil edilmesi için destek istediklerini belirtti.

11:03:33 | 2022-03-23
-- Adversting 5 --

Edirne Vali Yardımcısı Yusuf Güler, Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, TBMM KEFEK Başkanı ve Edirne AK Parti Milletvekili Dr. Fatma Aksal, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Sezer, Keşan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ile TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile görüştüler.

Toplantı kapsamında TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a, bölgemizde olan gelişmeler hakkında bilgiler verildi. İpsala Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Sezer,"Hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizi, üye istek ve taleplerimizi ilettik ve destek istedik. Edirne’mizin IPARD Programına dahil edilmesi hususunda ki taleplerimizi ilettik. İpsala Karma Organize Sanayi Bölgemizin 2022 yılı yatırım planlarına dahil edilmesi için destek istedik. İpsala Ticaret Borsası olarak geçmişte olduğu gibi bugün de aynı azim ve heyecanla bölgemizin gelişimi adına girişimlerimize devam ederek çalışmalarımızı sürdüyoruz"dedi.

(Haber Merkezi)
ETİKET :  

Tümü