-- Reklam Alanı 9 --

SOSYAL MEDYA KARDEŞLERİME MEKTUP

16:59:56 | 2018-06-28
Nuri YASAR
Nuri YASAR      nuriyasar22@hotmail.com

Arkadaşlar, Ülkemiz  ve milletimiz için önemli bir dönüm noktası olan bir seçimi geride bıraktık. Milletimiz tercihini başkanlık sisteminden yana koydu. Bizde demokrasi inancımız gereği sonuçlar belli olur olmaz seçimin milletimize ve devletimize hayırlı olmasını diledik.

Seçim sürecinde ne yazık ki; Cumhur ittifakı ile ayni görüşü paylaşmayanlar olarak genelde  bir sürü hakketmediğimiz  kötü lakaba ve sıfata özelde ise “Başına Er doğan kadar taş düssün, Sen bi hocaya görün, kıvırtıyorsun, yaşın kaç? Gibi iltifatlara layık görüldük. Bunları biliyorsunuz zaten Ben bunların hepsini geride bıraktım ve Allaha havale ettim. Şimdi ileriye bakmanın zamanıdır.

Ancak sayfamda Halâ Ak Parti’yi sevmeyenler terörle eşdeğer tutlmaya devam ediliyor. Artık tartışmaları bitmesi gerek. Başka konuşacak, yazacak paylaşacak der mi kalmadı?

AK PARTİ, 16  yıldır bu milletinin güvenini kazanmış halen de görev başında olan  büyük bir kitle örgütüdür.  Bu partiye gönül veren bazı kardeşlerimin AKP karşıtlığını terörist seviciliği ile eşleştirmesine inanın çok üzülüyorum.Beni tanıyanlar tanın. Herkesin fikrine saygı duyar ver herkesi Yaratandan ötürü de severim. Ama bende görüşlerime saygı gösterimesini beklerim. Yapılan saygısızlık ve kahaterleri de sahiplerine haliyle iade ederim. Bu çok basit ce cahilane yaklaşım bence  bizim insanımızada yakışmıyor.

Arkadaşlar,  azıcık kafası çalışan ve demokrasiye inanan bir insan yasalara göre kurulmuş, milyonlarca kabul görmüş ve kabul edilmiş bir örgütü sevmek yada sevmemek diye bir şey olmaz. Yöneticilerini takdir eder veya etmez eleştirirsiniz Çok doğal olan budur ve olmalıdırda. Keşke AKP'li vatandaşlarımız da partilerindeki yanlışları eleştirebilme özgürlüğüne sahip olabilseler. Çünkü hiç bir yönetim dört dörtlük olamaz. .Ayrıca AKP yönetimini takdir etmeyen diğer insanları terörist, fetocu, vatan haini alçaklar diye suçlamalar çok yersiz ve çirkin, kabul edilemez yaklaşımlardır. Suçluları belirlemek ve cezalandırmak sadece YARGIYA AİTTİR. Hele hele sokakta silahlı mafyalar hiç düşmez. Tabii ki hukuk devleti diyorsak...

Biz artık önümüzde ki  günlere bakıyoruz. Yeni sistemde yeni, hükümetin ekonomik alanda, adalet alanında atacağı adımlar…

 Saygılar, Hayırlı işler
ETİKET :  

Tümü