-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --TETİK; “ÜRETİCİ MALINI DÖKTÜĞÜNDE GÖZÜ ARKADA KALMAMALIDIR”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İpsala Belediye Başkan Aday Adayı Cenan Tetik İpsala Belediyesinin, lisanslı depoculuk yönetiminde bulunmasına karşı olduğunu söyledi.

14:32:32 | 2018-11-07
-- Adversting 5 --

Lisanslı Depoculuğun kesinlikle ehil insanların elinde olması gerektiğini vurgulayan Tetik, İlçemize kazandırılan lisanslı depo için emeği geçen herkese teşekkür ederek başladığı açıklamasında şunları söyledi;

“Gerçekten bölgemizin önemli bir ihtiyacı olduğu bir gerçek...

Belediye Başkanlığı'nın ve yönetiminin başlatmış olduğu bu hizmet kesinlikle ehil insanların yani bu konuda çeltikçiliğin mutfağında yetişmiş depoculuğu bilen insanların elinde olması gerekir. Üretici malını döktüğünde gözü arkada kalmamalıdır.

Evet belediye bu hizmeti başlatmıştır gerekli girişimlerde bulunmuş İpsala'lı üreticilerin hizmetine sunmuştur bu konuda minnettarız. Ancak bundan sonra ki lisanslı depoculuk yönetiminin tamamen çiftçinin ellerinde olması gerekir. Birlikleri'nin ellerinde olması gerekir

31 Mart'ta halkımızın desteğiyle Belediye Başkanı seçildiğimizde İpsalalı üretici ve çiftçilerimiz,derneklerimiz ve sivil toplum örgütlerimiz nasıl bir yönetimle lisanslı depoculuğun yönetileceğine kendileri karar vereceklerdir ve karar vermelerini sağlayacağım. Kısaca üreticinin başında belediyenin yönetiminin bulunmasına karşıyım İktidar dönemimizde bunu kesinlikle çözeceğiz. Tüm üreticilerimize saygılarımla”

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü