-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --ÜNSAL, MAZBATASINI ALDI

İyi Parti-Chp Millet ittifakı İpsala Belediye Başkan Adayı Abdullah Naci Ünsal önceki gün mazbatasını alarak başkanlık makamına oturdu

15:54:34 | 2019-04-12
-- Adversting 5 --

2019 Mart Mali İdareler yerel seçimlerinde 80 oy farkla İpsala’nın yeni Belediye Başkanı olan Abdullah Naci Ünsal ve beraberinde belediye meclis üyeleri 10 Nisan 2019 Çarşamba günü seçim kuruluna giderek mazbatalarını aldı. Mazbata törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Millet İttifakı Edirne İl yönetimleri katılarak destek verdi.

Mazbata töreninden sonra İpsala belediyesi önünde yeni belediye başkanı Abdullah Naci Ünsal için karşılama töreni düzenlendi.

KERMAN, ÜNSAL’I ÇİÇEKLE KARŞILADI

Kurban kesiminin ardından okunan dualarla belediye personeli ve vatandaşlar tarafından tebrik edilen Ünsal’ı makamında önceki dönem belediye başkanı ve Ak Parti İpsala Belediye başkan adayı Mehmet Kerman, Ak Parti İpsala İlçe Başkanı Hakan İlk Doğmuş, Ak Parti İpsala Kadın Kolları ile gençlik kolları yönetimi karşıladı.

Önceki dönem İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, yeni belediye başkanı Abdullah Naci Ünsal’ı çiçek ile karşılayarak başkanlık makamını devretti. Kerman, devir teslim töreninde  

 “ amacımız İpsala. Her konuda yardıma hazırız. Zaten içeri de belediye meclis üyelerimiz var hepsi deneyimli bu konuda onların tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diyerek Ünsal’a çiçek takdim etti ve başkanlık görevini devretti.

Teşekkür eden belediye başkanı Abdullah Naci Ünsal, önceki dönem belediye başkanı Mehmet Kerman ve beraberinde Ak Parti İpsala ilçe heyetini kapıya kadar uğurladı.

“ALLAH UTANDIRMASIN”

Sonrasın da basına konuşan yeni belediye başkanı Abdullah Naci Ünsal;        

“ hayırlısı ile mazbatamızı aldık. Allah utandırmasın.  Öncelikle destekleri için aileme, millet ittifakı teşkilatı arkadaşlarımıza ve tüm sevdiklerime sonsuz teşekkürler” dedi.

 

 

-- Adversting 6 --


ETİKET :  İpsala haber

Tümü