-- Reklam Alanı 9 --

-- Reklam Alanı 10 --ÜNSAL:”YSK İPSALA HALKININ İRADESİNİ TESCİLLEMİŞ DURUMDADIR”

31 Mart’ta yapılan Mahalli İdareler seçimlerinde Millet İttifakı İYİ Parti Belediye Başkan adayı olarak aldığı 2 bin 545 oyla seçimleri kazanan Abdullah Naci Ünsal, AK Parti tarafından yapılan itirazların reddedildiğini açıkladı.

14:16:30 | 2019-04-08
-- Adversting 5 --

Ünsal, yaptığı açıklamada AK Parti İlçe Başkanlığı tarafındna yapılan itirazların önce İlçe Seçim Kurulu ve Ardından da İl Seçim Kurulu tarafından reddedildiğini son olarak Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’na yapılan itirazın da reddedildiğini ifade ederek böylece seçimi kazandığının tescillenmiş olduğunu söyledi.

Cumartesi günü sosyal paylaşım sitesi üzerinden yaptığı açıklamada seçim sürecinde ve yaşanan itiraz sürecinde destek olan herkse teşekkür eden Ünsal açıklamasında şunları söyledi:

“İlçe seçim kurulu il seçim kurulunun ardından yüksek seçim kurulu da AKP tarafından yapılan itirazlara red vermiştir.

İpsala halkının iradesini tescillemiş durumdadır. Halkın iradesinin üstüne ipotek koymak kimsenin hakkı olamaz dedik halk ne istiyorsa kimi istiyorsa saygı duymak lazım.

Seçim sürecinde daha sonra itiraz sürecinde bizlere desteklerini eksik etmeyen yol arkadaşlarımıza sonsuz minnettarlığımı sunuyorum sağolun var olun.

Daha mutlu bir İpsala için.

Daha yeni başlıyoruz

Yolumuz açık

Allah yardımcımız olsun.

Abdullah Naci Ünsal

İpsala Belediye Başkanı” (Haber: Alpay ERCAN)

-- Adversting 6 --


ETİKET :  Gündem

Tümü