-- Reklam Alanı 9 --

Vatandaşlar Korkulu

İpsala Merkezi’nde caddeye yayılan metan gazı kokusu vatandaşları tedirgin ederken, yetkililerden çözüm gelmemesi tepkiyi arttırdı.

10:48:46 | 2020-03-20
-- Adversting 5 --

Enez Caddesi üzerindeki rögar kapağından çıkarak caddeye yayılan kötü koku, paniğe neden olurken, vatandaşların haber vermesine rağmen ilgilenilmemesi de tepki yarattı.

Cadde üzerindeki rögar kapağı yakınında ikamet eden vatandaşlar, metan gazından kaynaklanan kokunun sürekli geldiğini belirterek tehlike altında kaldıklarını ifade etti. İlk olarak doğalgaz ile ilgili sorun olduğunu düşünmelerinin üzerine doğalgaz yetkililerine haber verdiklerini ancak kontrol edildiğinde yetkililerin doğalgaz hattında sorun olmadığını söylediklerini dile getiren vatandaşlar, daha sonra da belediyeye haber verdiklerini aktardı. Cadde esnafı, caddeye yayılan ve korku yaratan kokuyla ilgili belediyeye haber verilmesinin üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen kimsenin gelip incelemede bulunmamasına tepkili olduklarını belirterek, sorunun acil çözülmesi gerektiğini vurguladı. Vatandaşlar, gelip inceleme yapılmaması ve çözüm bulunamaması halinde imza toplayarak dilekçe vereceklerinin de altını çizdi.

Haber Merkezi
ETİKET :  

Tümü