-- Reklam Alanı 9 --

Yeni Gazete 39 Yaşında

23 Kasım 1983 yılında Abdullah Yılmaz tarafından kurulan Yeni Gazete, ileriki yıllarda Ali Soydan, İsmail Pirinççi, Cenan Tetik ve sonrasında Gazetenin şu anki imtiyaz sahibi Ogün Kurt tarafında devralındı.

10:14:26 | 2022-11-23
-- Adversting 5 --

Ekip çalışması ile birçok çalışana ev sahipliği yapan gazetenin, fikri ve vicdanı hür çalışanları vazifelerini doğru ve özgür bir şekilde yapmaya devam etti.

Yeni Gazete sahibi Ogün Kurt Halkın hür sesi ve gerçekleri yansıtan kaliteli habercilik anlayışını ilke edinmiş gazetenin yeni yaşını kutlayarak duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti:

“ Yeni Gazete her zaman İpsala’nın ve İpsala halkının ortak bir değeri olmayı başaran bir kurum oldu. Bu değer, gazetenin önceki sahipleri Sn. Abdullah Yılmaz, Sn. Ali Soydan, Sn. İsmail Pirinççi ve Sn. Cenan Tetik’in bana ve ekibime önemli bir mirasıdır. Eğer Yeni Gazete tek bir kişi veya zümrenin sözcülüğünü yapan, tek eksene sahip bir kurum olsaydı bugünkü marka değeri ortaya çıkmış olmazdı. O yüzden yapacağımız çalışmalarda üzerimizde bu sorumluluğun bilinci her daim olacaktır. Yeni Gazete’nin fikri ve vicdanı hür çalışanları vazifelerini doğru ve özgür bir şekilde yapmaya devam edeceklerdir.”
ETİKET :  

Tümü