-- Reklam Alanı 9 --

Yenikarpuzlu Spor Kulubünün Olağan Genel Kurulu gerçekleşti

HAKAN KIRMIZILI, KULÜP BAŞKANI SEÇİLDİ

11:05:41 | 2019-10-09
-- Adversting 5 --

2019-2020 sezonunda Edirne 1.amatör kümede mücadele edecek olan Yenikarpuzlu Spor ilk maçına 3 Kasım 2019 Pazar günü çıkacak.

Yenikarpuzlu Spor Kulübü Olağan Genel Kurulu 28 Eylül 2019 Cumartesi günü gerçekleştirdi. Yeni Yönetim Kurulunun belirlediği genel kurulda Kulüp Başkanlığına Hakan Kırmızılı seçilirken Başkan Yardımcılığına Remzi Mutlu getirildi. Yönetim Kurulu Üyeleri ise şöyle oluştu; Yunus Bayraktar,  Murat Uzun, Günay Sınmaz, Mustafa Köprülü.

KIRMIZILI: “HEDEFİMİZ SÜPER AMATÖR”

Kulüp Başkan Hakan Kırmızılı, genel kurulun ve yeni yönetimin öncelikle YeniKarpuzluSpor futbolcularına ve taraftarına hayırlı olmasını dileyerek zamanın kısıtlı olmasından dolayı bazı kararları hızlı ve doğru almak zorunda olduklarını ifade ettiği konuşmasında şunları kaydetti;

 “İlk olarak teknik sorumlu ve futbolcu planlamasını yapmaya karar verdik. Bu doğrultuda teknik direktörlük için Nevruz Kaldı, hocamız ve yardımcısı olarak ta Zafer Erkılıç hocamız ile anlaşmaya karar verdik. Hocalarımız ile yaptığımız görüşmeler neticesinde mevcut 16 adet lisanslı futbolcumuzun lisanslarını yenileyip yeni transferler yapmaya karar verdik. Hedefimiz, süper amatör transferde tecrübeli ve yetenekli futbolculara yöneldik.” Dedi.

KIRMIZILI, YENİKARPUZLU SPOR’UN YENİ TRANSFERLERİNİ AÇIKLADI

YeniKarpuzlu Spor Kulübü başkan yardımcısı Remzi Mutlu, bir diğer hedeflerinin ise başarılarıyla konuşulan örnek bir amatör spor kulübü olduğunu söyleyerek YeniKarpuzlu Spor’un yeni transferlerini açıkladı;

“Yeni transferlerimiz;  Hüseyin Kurt, Hasan Hüseyin Uçar, Cihangir Gürsoy, Berkay Bilir ve Serkan Değirmencioğlu, gibi çok değerli ve tecrübeli oyuncuları kadromuza kattık. 2019-2020 sezonunda Edirne 1.amatör kümede mücadele edecek olan YeniKarpuzlu Spor ilk maçına 3 Kasım 2019 Pazar günü çıkacak. Bu kapsamda gerekli olan spor malzemelerinin daha profesyonel olması gerektiğini düşündük ve yönetim kurulu olarak buna göre malzemelerini tedarik ettik. YeniKarpuzlu Spor’u tekrar semt takımı ve takım içinde kolej havasını yaratmak ve beldesiyle bütünleşmiş, özdeşleşen özlenen YeniKarpuzlu Spor’u tekrar sporseverlere izletmek, tanıtmak aynı zamanda anlatmak istiyoruz.” diye belirtti.

YENİKARPUZLU SPOR KULÜBÜNE BİNA MÜJDESİ

Kırmızılı, YeniKarpuzlu Spor Kulübü’nün idari binasının olmadığına değinerek konu ile ilgili YeniKarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay ile görüştüğünü belirttiği konuşmasında Kulüp binasının müjdesini verdi.

Belediye Başkanımız Sayın Ufuk Atalay ile görüş alışverişinde bulunduk. Meclis üyelerimizin de katkı ve fedakârlığı ile kulübümüze idari bina için yer temininde bulundular. Buna istinaden desteklerini eksik etmeyen her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Ufuk Atalay ve meclis üyelerine, YeniKarpuzlu beldesinin önde gelen kurum ve kuruluşlarına ayrıca belde halkımıza desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.     

KIRMIZILI: “GELECEK SEZON SÜPER AMATÖRDE BOY GÖSTERMEK İÇİN KADRO KURUYORUZ”

Yenikarpuzlu Spor Kulübü Başkanı Hakan Kırmızılı, son olarak sözlerini şöyle tamamladı;

“Genç ve istekli bir yönetimiz. Gelecek sezon süper amatörde boy göstermek için kadro kuruyoruz. Teknik ekibimize ve futbolcularımıza inanıyoruz. Çıktığımız bu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun,  yeni sezonun bölgemizdeki tüm spor takımlarına hayırlı uğurlu olmasını ve başarılar diliyorum.”

YeniKarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay genel kurul sonrasında yeni yönetim ve futbolcuları ağırlayarak ikramlarda bulundu. Atalay YeniKarpuzlu Spora yeni sezonda başarılar dileyerek YeniKarpuzlu Sporun belediye olarak her zaman yanında olduklarını ellerinden gelen desteği vereceklerini kaydederek yeni yönetimi kutladı ve hayırlı olsun dedi.

HABER: CEMİLE LİMAN
ETİKET :  yenikarpuzlu YeniKarpuzlu spor kulubü

Tümü